Chceli by sme Vás srdečne poprosiť o pomoc. Pre činnosť a rozvoj SASA je dôležitá každá Vaša angažovanosť. Teraz je jedinečná možnosť prispieť: Prosíme Vás o poukázanie 2% z dane za rok 2021 pre SASA.

Budeme veľmi vďační a radi, ak sa týmto rozhodnete podporiť realizáciu našich zámerov na rok 2022: vydanie knižných publikácií a online časopisu, tvorbu rozhovorov o antropologickom štúdiu a profesii, koordináciu praxe pre študentky a študentov antropológie a pod.

Poukázanie  2% z dane si vyžaduje len pár krokov:

Zamestnanci:

  1. Do 15.2.2022 požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  2. Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane. Aby sme Vám celý proces uľahčili, pripravili sme pre Vás tlačivo s predvyplnenými údajmi SASA (v prílohe e-mailu). Stačí doplniť Vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  3. Najneskôr do 30. apríla 2022 doručte Vyhlásenie spolu s potvrdením o zaplatenej dane od zamestnávateľa daňovému úradu v mieste Vášho bydliska.

Ak ste firma alebo živnostník:
Do daňového priznania vyplníte vyššie uvedené údaje do príslušných rubrík.

Ak máte možnosť a pracujete v rôznych organizáciách, firmách či korporáciách, skúste, prosím, požiadať o pomoc aj svojich kolegov a kolegyne z oddelenia alebo známych a dajte im naše tlačivo s Vyhlásením o poukázaní 2% z dane. Práve touto formou môžeme získať nemalé finančné prostriedky pre naše združenie.

Vopred Vám ďakujeme za podporu SASA a za každé jedno euro.

Údaje pre poukázanie 2% z dane:
Názov organizácie: Občianske združenie „Slovenská asociácia sociálnej antropológie“
Adresa: Mlynské luhy 2893/4, 821 05 Bratislava – Ružinov
IČO: 37928601
Právna forma: Občianske združenie
IBAN: SK58 0200 0000 0024 3816 6653, SWIFT: SUBASKBX

Potvrdenie, že SASA môže prijímať 2 percentá z Vašich daní

Predvyplnený formulár